Tradycja i nowoczesność, czyli systemy przesuwne Schuco

Stolarka okienna jest elementem, który kupujemy raz lub dwa razy do roku. Jest to duży koszt, który trzeba ponieść za jednym razem. Jakie okna będą najlepsze? Tradycyjne czy też nowoczesne inspiracje, jak chociażby okna Schuco? Wybór nie jest łatwy.

Standardowa stolarka i okna Schuco

Zanim dowiemy się czym tak naprawdę są okna Schuco. Doceńmy urok tradycji, czyli okna, które goszczą w naszych domach już od wielu lat.Okna z PCV to wspaniała forma, którą można dopasować do wielu budynków, powstających w stylu tradycyjnym, jak również nowoczesnym. Otwierane przy pomocy zwykłych klamek do drzwi, zawsze zapewniają dużą izolację cieplną w domach w okresie zimowym, jak również pozwalają na wietrzenie mieszkań w okresie letnim. Najnowsze modele okienne pozwalają na pozyskiwanie ciepła ze słońca. Tak, to stare, dobre okna.

Dotyk, ruch = okna Schuco

Co byśmy jednak zrobili, gdyby w naszych domach zagościły okna, które wystarczy tylko lekko dotknąć, a one same będą się przed nami otwierały? Nawet nie będziemy musieli mocować się z żadną klamką! Tak, to możliwe, jeżeli ma się do czynienia z systemami przesuwnymi Schuco. To nowoczesne rozwiązania technologiczne, które wystarczy delikatnie dotknąć, lekko nacisnąć lub płynnie pociągnąć ręką. Schuco to minimalistyczna, holistyczna, nowoczesna, wygodna i komfortowa propozycja, dzięki której będzie można zapomnieć sobie fantastyczne widoki. Okna z systemem Schuco fantastycznie komponują się z całą architekturą budynku.