Łódź – centrum konferencyjne

Zastanawiasz się jakie miejsce będzie idealne na konferencję? Idealne w tym przypadku będzie województwo łódzkie, które jest częstym miejscem konferencji oraz innych spotkań i eventów biznesowych. Otóż, konferencje łódzkie to niepowtarzalny klimat, a wpływ na to ma zapewne bliskość dużych aglomeracji, centralne położenie tych terenów na mapie Polski oraz wyjątkowy potencjał, jaki przedstawiają. W SALIO Equisport RESORT położonym niedaleko Łodzi możecie Państwo zorganizować profesjonalną konferencję nawet dla gości z zagranicy.

Stwórz niezapomnianą konferencję z nami!

Nasze sale konferencyjne są wyposażone w: wifi, rzutniki multimedialne, ekrany, profesjonalne nagłośnienie, mikrofony oraz flipcharty – wszystkie niezbędne udogodnienia. Możliwość dowolnej aranżacji wnętrza sprawia, że konferencja łódzka sprawdzi się przy różnego rodzaju wydarzeniach. Po zakończeniu części oficjalnej Salio oferuje liczne atrakcje, które umilą czas, a przede wszystkim będą sprzyjały budowaniu więzi nieformalnych między uczestnikami konferencji.

Lokalne i świeże produkty

O wyżywienie w czasie konferencji zadba zespół wykwalifikowanych kucharzy. Wszystkie posiłki są przyrządzane w naszej kuchni z lokalnych i świeżych produktów. Po obiedzie zapraszamy Państwa na degustację trunku warzonego w naszym browarze rzemieślniczym. Na konferencjach łódzkich możesz zasięgnąć niepowtarzalnego klimatu, który na pewno na długo zapadnie w pamięć i wpłynie na zadowolenie uczestników i organizatorów.