Ile kosztuje wykonanie rolet na wymiar? Cennik rolet okiennych

Rolety to najpopularniejsze osłony okienne wybierane do domów i mieszkań. Z jakimi kosztami wykonania rolet na wymiar trzeba się liczyć? Wszystko zależy od wybranego rodzaju rolety oraz od jej wymiarów.

Mini rolety, rolety w osłonach – kasetach, ale także rolety plisowane czy dzień-noc można kupić jako gotowe, ale również na wymiar. Ta druga opcja jest lepszym rozwiązaniem, ponieważ pozwala ona na indywidualne dopasowanie wymiarów rolety oraz jej estetyki – materiałów do wnętrza.

Ile kosztują rolety okienne na wymiar?

Koszty związane z zakupem rolety są trudne do oszacowania bez podania odpowiednich informacji dotyczących ich konstrukcji. Właśnie dlatego rolety na wymiar zawsze wyceniane są indywidualnie.

Na ceny rolet wpływają przede wszystkim:


  • typ rolety
  • rodzaj materiału osłonowego
  • rodzaj mechanizmu rolety
  • wymiary rolety

Gdy chodzi o rolety warszawa cennik na średnie okno rozpoczyna się już od około 80-100 złotych za podstawowe rolety, lecz wtedy, gdy klient chce zdecydować się na roletę wyższej jakości, na przykład z bardziej dekoracyjnego materiału, z kasetą, wtedy koszty będą wyższe.

Indywidualna wycena rolet okiennych

Aby dowiedzieć się, w której firmie będzie można kupić najtańsze osłony okienne, warto zapoznać się z różnymi propozycjami. Teraz można zrobić to również w internecie lub można skontaktować się z firmą telefonicznie albo odwiedzić ją osobiście w siedzibie.

Dodatkowo, wybrane firmy posiadają na swoich stronach internetowych specjalne kalkulatory, za pomocą których można oszacować koszty rolety samodzielnie.